Toidutänav

Tabasalu Keskuse II-l korrusel on tänavalt kergesti ligipääsetav suur terrassisala, kuhu koondub uue keskuse üks unikaalsemaid aspekte – kaasaegne toidutänav. Siin saavad erinevad maitsed edukalt esindatud ja kvaliteetse (kiir)toidu armastajate südamed võidetud!

Theme Image Arrow Up

Jaga erinevaid kulusid teiste rentnikega

Theme Image Arrow Up

Optimeeri teeninduskuludega

Theme Image Arrow Up

Ühine istumisala

Theme Image Arrow Up

Ruumikas väliterrass suve- ja kevadperioodil

Liitu juba täna toidutänava konseptsiooniga!
  Theme Arrows

  Väliturg

  Õige kogukonnakeskuse tunde loob kauaoodatud Tabasalu mõnus väliturg. See on turg, kus sa hakkad teadma nimepidi igat müüjat, viskama nalja Eesti ilma üle ja leiad ikka selle kõige parema Eesti toote, mis on oma ja hea. Nädalavahetustel toimuvad turul meelelahutuslikud üritused, kus leiab tegevust nii suurematele kui väiksematele.

  Theme Image Arrow Up

  Kaasaegne turukontseptsioon

  Theme Image Arrow Up

  Kohalik toodang ja väiketootjad

  Theme Image Arrow Up

  Võimalus turupindu rentnike vahel jagada

  Theme Image Arrow Up

  Üritused ja meelelahutus

  Theme Image Arrow Up

  Ühendatud
  toidutänava ja
  Tabasalu planeeritud
  keskväljakuga

  Tabasalu uus turg on suunatud eelkõige Eesti väiketootjate toodangu pakkumisele ja hakkab paiknema autovabas tsoonis keskuse taga. Sinna pääseb mugavalt keskuse kõrvalt õuealalt või keskusest läbi ruumika astmelise trepi, mis on ühendatud toidutänava ja teeninduskorrusega.

  Turu ja toidutänava ühendab ühtseks tervikuks planeeritav Tabasalu keskväljak, kus hakkavad tulevikus toimuma erinevad meeleolukad vabaõhusündmused.

  Talveperioodil muutub väliturg aga kauniks jõuluturuks, kus lisaks ostlemisele, saad tulla perega ka õiget pühademeeleolu nautima.

  Soovid hakata väliturul enda tooteid pakkuma?

  Jäta oma kontakt ja võtame Sinuga ühendust.
   Theme Image Pink Arrow Up Theme Arrows

   Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

   Salvesta Lisainfo