24-7 Fitness avab Tabasalus uhiuue spordiklubi!

28.06.22

24-7 Fitness spordiklubi on osutunud Eestis populaarseks just tänu oma kasutusmugavusele! Hoogsasti laienev spordiklubi avas oma esimese 24H spordiklubi 2017 aasta aprillis, et inimestel tekiks võimalus treenida igal endale sobival ajal ja seda taskukohase hinnaga. 

Spordiklubi teenused on suunatud kõikidele spordihuvilistele juba alates 7+ eluaastast. Teenuste hulka kuuluvad jõusaali kasutus, erinevad rühmatreeningud ja personaaltreenerite abi treenimisel. Eriti mugavaks ja funktsionaalseks muudab spordiklubi kasutuse see, et sama kaardiga saab külastada kõiki klubisid üle Eesti.

Kõige uuem ööpäevaringselt avatud spordiklubi avab oma uksed sel sügisel Tabasalu Keskuse teisel korrusel, olles kolmeteistkümnes 24-7 Fitness spordiklubi Eestis! Ühtlasi saab see olema üks kõige avaramaid ja valgusküllasemaid ruume keskuses, mille kogupind moodustab 1187m2.

Kohalikud elanikud saavad endale juurde ühe korraliku spordiklubi, mis aitab oma tervise eest veel paremat hoolt kanda. Tabasalu klubisse tuleb lisaks avarale funktsionaaltreeningu alale ka uhke tõsteplatvorm ja uudsed treeningvahendid.

Toome välja ka 5 head põhjust, miks valida 24-7 Fitness oma koduklubiks:

  1. Avarad ja valgusküllased ruumid avatud 24/7
  2. Sama kaart kehtib kõikides klubides
  3. Lai valik väga erinevaid rühmatreeninguid ja kaasaegne jõusaali sisustus
  4. Mugav sisenemine, sisenemiseks saab kasutada telefoni äppi 
  5. Taskukohased hinnad
Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.