AVASALU heaolusaal on loodud kogemiseks!

14.10.22

AVASALU heaolusaal asub Tabasalu Keskuse 3-dal korrusel ja selle avamine on planeeritud novembrikuusse. Selle saali sündimise ajendiks on AVASALU rajaja Vivika Volar’i inspiratsioon meditatsioonist. Vivika lõpetas hiljuti Eesti Meditatsioonikooli, kus omandati sügavad teadmised meditatsiooni olemusest ja sellega seonduvatest teemadest, praktiseeriti OSHO© aktiivseid meditatsioone ja saadi ka väljaõpe nende meditatsioonide juhendamiseks.

Kuna meditatsiooni maailm võlus mind sedavõrd, siis tekkis suur teadmine ja soov seda teistelegi pakkuda. OSHO© aktiivseid meditatsioone üha rohkem tehes, hooman ma maailma palju suuremalt ja pehmemalt, ma ka tajun enda kohalolu rohkem, olen tasakaalukam, õnnelikum ja elan usalduses. See on minu meelest üks parim, lihtsaim ja lõbusaim viis, kuidas inimene tegelikult ka end paremini hakkab tundma ja seda jätkusuutlikult. Minu soov on pakkuda Tabasalu ja selle lähikonna inimestele meeldivat ruumi, mis pakub erinevaid keha ja meele arendavaid grupitreeninguid, koolitusi ja koosolemisi, mis teevad inimesed õnnelikumaks, tervemaks ja teadlikumaks.  AVASALU nimes on kõik öeldud – avasta võimas avarus Sinu armastvas ja lõpmatus Universumis,“ jutustab Vivika

AVASALU heaolusaalis hakkavad igapäevaselt toimuma OSHO© aktiivsed meditatsioonid, kestvusega 1,5 tundi, vastavalt tunniplaanile. Samuti pakub AVASALU joogatunde (Buti Yoga) ja plaanis on ka läbi viia meeleolukad tantsu-, tee- ja filmiõhtud. Lisaks on palju plaane ja mõtteid, kuidas keha ja meelega seonduvaid koolitusi ja teraapiaid saaliruumidesse sobitada.

AVASALU saali kujundus on tehtud nii, et inimene tunneb end kui vabas looduses. Saal on heledates toonides, keskne osa on piiratud maast-laeni kardinatega, mis eraldab garderoobi ala. Seinal on suur peegel ja projektori ekraan, laes kõlarid hea ja valju heli kuulamiseks ning projektor pildi-ja filmi näitamiseks. Saalil on topelt seinad mürasummutamiseks ja väljastpoolt tuleva müra tõkkeks. Kogu ruum on 63 m2 ja mahutab kuni 24 inimest.

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.