Avasta Sofaservice showroom

24.11.22

Sofaservice on pehmemööblit tootev Eesti ettevõte, kes sisustab üheskoos mainekate sisekujundajate ja arhitektidega nii Eesti juhtivate kinnisvaraarendajate näidiskortereid kui ka eramuid. Lisaks eraklienditellimustele toodavad nad ka suuremahuliste projektide pehmet mööblit ning diivaneid kontoritesse, hotellidesse ja restoranidesse.

Sofaservice valmistab ja müüb pehmemööblit, mille puhul sa saad ise olla trendi kujundaja ja maitse looja. Mööblidisain on küll meie kirg, aga sinu kodu puhul on ainult üks ekspert – see oled sina ise. Oled see, kes teab mis meeldib, mida vajad ja mis töötab sinu unikaalse ja erilise ruumi puhul. Võtame sinu visiooni enda kaitsva tiiva alla ja teeme sellest Sofaservice meeskonna abil midagi täiuslikku! Aitame sul nautida neid elu kõige erilisemaid ja ilusamaid hetki, luues ideaalse mööbli ja kodu just sinu personaalsteks vajadusteks.” sõnab Sofaservice OÜ looja Kalev Pagar.

Sofaservice esimene showroom on kujundatud nii, et klientidel on seal mugav ise ringi uudistada, erinevaid disaine ja lahendusi avastada ning materjalidega tutvuda. Samuti on näidissaali kaasatud ka erinevaid partnereid, et pakkuda kogu magamis- ning elutoa sisustust.

Tabasalu Keskuse äripinnad on väga atraktiivsed ning sobivad ideaalselt sisustuspoe pidamiseks. Lisaks mängib olulist rolli ka keskuse mugav asukoht, mis soodustab kindlasti paljude uute klientideni jõudmist. Sofaservice asub Tabasalu Keskuse teisel korrusel. Tule uudistama juba detsembris!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.