Avasta UNELEJA KINGIPOOD!

20.05.22

Meil on hea meel tutvustada Tabasalu Keskuse külastajatele Unelejat, kes avab oma uksed keskuse teisel korrusel ja nagu nimigi ütleb, teavad nad magusa une saladusi! Loe lähemalt, kuidas neil õnnestub oma kliente hea unega rõõmustada.

Artonella OÜ disainib ja toodab Uneleja brändi all lastele ja nende vanematele põhjamaise disainiga voodipesu, mängides seejuures piltide, kujundite ja värvidega, et muuta perekondade magamistoad harmooniliseks. Ettevõtte loomingulised disainerid Kristel Laurits Taanist, Irina Ylänne Soomest ja Lumimari Eestist. Koostöös õnnestub neil luua ainulaadsete mustritega eksklusiivsed ja silmapaistvad lahendused. Üsna pea on plaanis oma külastajatele pakkuda ka muid põnevaid kodu ja unega seotud tooteid, mis sobivad ideaalselt kingitusteks.

Oma tooteid valmistavad nad pehmest ja väga kvaliteetsest Itaalia ja Saksa puuvillasatiinist, kusjuures mustrite ja piltide digitrükk toimub samuti Itaalias. Õmblemine toimub juba Eestis Protex Balti AS, Rosiine OÜ ja Karveliisa OÜ poolt.

Kõikidel toodetel on OEKO-TEX 100 grupp I sertifikaat, mis tähendab, et tooted on testitud kahjulike ainete suhtes ning need on nahasõbralikud ka kõige pisematele pereliikmetele. Tooted ise on mõeldud loomulikult kõigile neile, kes hindavad kvaliteeti, disaini ja ilu oma kodus. 

Uneleja meeskond usub, et Tabasalu Keskusest saab kogukonna tõmbekeskus, kus on alati palju kliente, keda saab oma toodetega rõõmustada ja tõsta nende unekvaliteet uuele tasemele!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.

    Meie veebilehe kasutamisel nõustute selle põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsistega.

    Salvesta Lisainfo