Barbershop ei ole ainult meestele!

29.03.23

Arvatakse, et barbeshop’id on mõeldud vaid meestele ja ilusalongid suunatud ainult naistele. See arusaam on ajaloolises mõttes ka tõsi, sest juba 18. sajandi alguses sai alguse barbershop’i kultuur Ameerikas ja tekkisid esimesed nii-öelda meestele mõeldud salongid. Töötasid seal samuti ainult mehed. Seega on iga barbershop’i lahutamatu osa mehelikkus ja meeste kultuur.

Barbershop’id aga ei olnud mõeldud ainult välimuse korrastamiseks, vaid omasid ka eesmärki teistega suhelda, luua sõprussuhteid ja kuulata kogukonnauudiseid. See oli koht, kus barber’itele usaldati nii oma läbielamisi kui ka suurimaid saladusi. Vaatamata sellele oleme meie Barberina salongis valmis selleks, et murda müüti ja näidata, et barberite kunsti ja selleväärset atmosfääri saame pakkuda ka meie – naisterahvad.

Meie iga klient saab tunda ennast lõõgastununa, saades endale ideaalse soengu ja habemehoolduse. Meie meistrid on oma ala spetsialistid, kes täiendavad end järjepidevalt ning vastutavad teenuse kvaliteedi ja professionaalse töö eest.

Meie juurde on oodatud ka naised, kes soovivad sukelduda maskuliinsesse keskkonda ning tunda barbershopile omast võlu. Pöörame igale kliendile 100% tähelepanu ning pakume alati professionaalset teenust. Kasutame kvaliteetseid Men Stories sarja tooteid.

Võime julgelt väita, et meie missiooniks on tõestada, et nais-barber’itel on koht karmide habememeeste maailmas!

Broneerimiseks võta ühendust +372 55 82 146

Barberina salong asub Tabasalu keskuse II korrusel.

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.