BENU apteek alati Sinuga!

14.07.22

Teadaolevalt on BENU üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk, mis tegutseb kümnes riigis ning hõlmab ligi 1300 apteeki. BENU Apteegid asuvad Leedus, Lätis, Eestis, Ungaris, Šveitsis, Tšehhis, Slovakkias, Serbias, Hollandis ja isegi Montenegros. Üle Euroopa töötab BENU kaubamärgi apteekides rohkem kui 7500 töötajat ning aastas tehakse kokku üle 50 miljoni ostu. BENU Apteekide omanik Lätis ja Leedus on Tamro Baltics – üks juhtivaid ravimite jaemüüjaid Baltimaades. Eestis aga kuuluvad BENU Apteegid iseseisvatele proviisoritest omanikele. Kokku kannab Eestis BENU kaubamärki tänaseks üle 140 apteegi, soovides olla oma klientide jaoks alati kõige mugavamates asukohtades. Sügisest ka Tabasalu kogukonnale!

BENU Apteek pakub ravimeid, tervisetooteid, vitamiine ning ilu- ja nahahooldustooteid kogu perele. Igas apteegis on loodud usaldusväärne keskkond, kus klient tunneb end oodatuna, turvaliselt ja heades kätes. BENU apteegid lähtuvad oma töös viiest põhiväärtusest, hinnates teeninduses pädevust, sõbralikkust, värskust, innovatiivsust ja pühendumust.

Lisaks on iga kuu apteekides üle 500 erineva sooduspakkumise ja mitmeid erikampaaniaid, et saaksid oma tervise eest head hoolt kanda!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.