Tabasalu Keskus võimaldab töötada nüüd mugavalt kodu lähedal!

A-energiaklassiga hoones on madalad kulud, mis võimaldava sinu äritegevusi paremini juhtida. Suured klaaspinnad ja katuseaknad pakuvad rohkelt loomulikku valgust ja aitavad kujundada paremat töökeskkonda.

Erinevad ruumiplaneeringud võimaldavad leida sobiva pinna nii suurtele kui väikestele meeskondadele ning läbimõeldud sisearhitektuur aitab luua privaatse ja rahuliku töökeskkonna.

KESKNE
ASUKOHT

A-ENERGIA-
KLASS

PAINDLIK
RUUMIPLANEERING

PALJU
PARKIMISKOHTI

ELEKTRIAUTO
LAADIMISPUNKT

ERINEVAD
VIIMISTLUSVALIKUD

SUURUS

Al.25 m2

ÜÜR

Al.11 €/m2

3

Viimistlusvalikut

Büroohoonete rentnikud saavad soovi korral rentida parkimiskoha autole või hoiustada enda ratast kinnises garaažis hoone all.

Viimistluspaketid

Erinevas suuruses büroopinnad ja paindlikud ruumiplaneeringud aitavad kujundada Sinu ettevõttele esindusliku kodu, kus saad anda enda ärile uue hingamise ja võõrustada kliente ja koostööpartnereid.

Põnevate viimistluspakettidega saad luua ärile isikupärase visuaalse lahenduse ning vajadusel pakume ka keskuse sisearhitektipoolset konsultatsiooni.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo