Lemmikloomapäev 21.juulil

12.07.23

Juba reedel, 21. juulil toimub Tabasalu Keskuse õuealal esimene LEMMIKLOOMAPÄEV

𝐊𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟓.𝟎𝟎 Koertekool Kratt koolitaja Mari Teras ja pikakarvaline collie Neve tutvustavad ja demonstreerivad viisaka koerajalutaja etiketti.
𝐊𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟔.𝟎𝟎 tutvustab Koertekool Sõprus koeraspordiala agilityt ja räägib ka lapse ja koera vahelise usaldusliku suhte loomisest.
𝐊𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟕.𝟎𝟎 räägib Marika Algpeos Varjupaikade MTÜ-st lemmiklooma pidamise heast tavast ja kiibistamise olulisusest.

Kohal on Vetmobiil, kes aitab mugavalt paigalda lemmikloomale kiibi või vaktsineerida lemmikut. Kiibi hind on Lemmikloomapäeval 13.50 eurot, kolmikvaktsiini hind 25.- eurot. Marutaudi vastane vaktsiin on tasuta.

Oma telgiga on kohal Varjupaikade MTÜ, MTÜ Kassiabi ja Loomapäästegrupp. Oma orgaanilisi ja keskkonnasäästlikult valmistatud tooteid tutvustab ja pakub lemmikloomatoodete müüja DOX.

Kodutute loomadega tegelevate organisatsioonide toetamisele paneb õla alla Karvanina lemmikloomapood Tabasalu Keskuse teisel korrusel. Sel päeval on kaupluses allahindlus -20% kõigile toodetele ja nii on hea võimalus osta tooteid ka annetuseks.

Ootame kaasa lööma kõiki, kes tegelevad Harku vallas ja lähiümbruses lemmikloomade ja loomatarvetega. Tule ja tutvusta oma ettevõtet või koolitust! Võta ühendust – aitame koos tõsta teadlikkust lemmikloomapidamisest.

𝐊𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟗. 𝟎𝟎 – 𝟐𝟎.𝟑𝟎 𝐓𝐚𝐛𝐚𝐬𝐚𝐥𝐮 𝐋𝐨𝐨𝐝𝐮𝐬𝐩𝐚𝐫𝐠𝐢𝐬 𝐬𝐞𝐥𝐭𝐬𝐤𝐨𝐧𝐝𝐥𝐢𝐤 𝐮̈𝐡𝐢𝐬𝐣𝐚𝐥𝐮𝐭𝐮𝐬𝐤𝐚̈𝐢𝐤

Kogunemine Tabasalu Looduspargi tänava lõpus oleva värava juures.

Jalutuskäigule on oodatud igas vanuses sotsialiseeritud ja sõbralikud koerad. Jalutuskäigule võib tulla kogu perega. Koer peab olema osalemiseks terve ja eakohaselt vaktsineeritud. Jalutuskäigule võta kaasa ohutu ja kindel kaelarihm või traksid, jalutusrihm 1-5m, maiused ja kilekotid koera järelt koristamiseks.

VAATA FACEBOOKI ÜRITUST!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.