Pisipere Lastehoid – mängu, lusti ja lauluga!

25.10.22

Pisipere Lastehoiu asutamise idee sündis varakevadel, mil põrkuti kokku paljudele peredele tuttavaks saanud olukorraga – lasteaiakoht jääb kättesaamatuks. Lastehoiu eestvedajaks ja rajajaks on Tartu Ülikoolis ning Tallinna Tehnikaülikoolis pedagoogika, personalijuhtimise erialal tudeerinud pereema, õpetaja Kristel Pall, kelle ettevõtmist soosivad erinevad nõuandjad ja toetajad.

Pisipere Lastehoiu soov on pakkuda igale lapsele eelkõige tähelepanu ja aega. Lastehoiu eripäraks on õppetegevusele lähenemine läbi muusika ning muusikalise liikumise. Igapäevaselt maailma avastavate mudilastega arendame kõne, liikumist, laulu, pillimängu ja kuulamise oskuseid – muusikas on peitumas imeline vägi!

2023. aasta sügisest on plaanis avada 3+ vanuserühmadele muusikaring ning 5+ vanuserühmadele pilliring. Lastehoiu kasutuses saavad olema avarad rõõmsate ja soojade värvitoonidega sisustatud rühmaruumid. Kahte rühma mänguruumi eraldab lükandsein, mille avanemisel on lastel võimalus oma igapäevasteks tegevusteks kasutada enam kui 100 m2  suurust ruumi. Siin on võimalik läbi viia lisaks rühmatundidele laste sünnipäevapidusid, koolitusi, seminare ning lasta fantaasial lennata.

Pisipere Lastehoid alustab oma tegemistega uues valmivas Tabasalu Keskuse 3. korrusel. Käesoleva aasta lõpus on plaanis avada 2 rühma lastele 1,5-3+ vanuses. Ühes rühmas on kohti kokku 15-le lapsele.

Eelregistreerimiseks võtke ühendust e-posti aadressil: 

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.