Liikluslinnak “Lapsed Rooli”

AVAME MÄRTSI LÕPUS!

Parim koht lastepidudeks avatakse peagi Tabasalu Keskuse 3.korrusel. Ootame kuni 10-aastaseid lapsi tähistama oma sünnipäevasid. Samuti on kõik rõõmuga oodatud pidama klassiõhtuid, koolitunde või lasteaiaüritusi.

Teie käsutuses on rohkem kui 300m2 miniatuurse tänavavõrgustikuga liikluslinnak, kus saab ringi sõita ägedate elektriautodega. Tänavakohviku-stiilis peo- ja toitlustusala pakub head võimalust kinnitada keha ning süüa torti. Broneeritud ürituste ajal on kogu liikluslinnak eksklusiivselt ainult teie päralt!

Elektriautodega sõitmine arendab laste koordinatsiooni, otsustus- ja vastutusvõimet ning pakub samas vahvaid emotsioone. Simuleeritud tänavaolustikus on võimalik tõsta liiklusohutuse alaseid teadmisi. Loodame, et tee meieni leiavad ka Harku valla haridusasutused.

Tabasalu Keskus pakub kogukonnale palju teenuseid. Et nendest kõigist osa saada, on lapsevanematel võimalus broneeringute välisel ajal tuua lapsed liikluslinnakusse mängima meie teenindajate järelvalve all.

Broneerimine ja info on peagi leitav meie kodulehelt.

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.

    Meie veebilehe kasutamisel nõustute selle põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsistega.

    Salvesta Lisainfo