TABA EESTI DISAINI – Tabasalu Disainipoes!

15.06.23

Tabasalu Keskuse II korrusel ootab kõiki Tabasalu Disainipood, kus on lai valik kodumaiseid brände, ehteid, moodi, kodu- ja loodustooteid. Poe omanik, Tiina-Maria Vint rääkis meile lähemalt, mida kõike uudishimulik külastaja siit leida võib.

Disainipood Tabasalu Keskuses, milleks ja kellele?

Tutvustame Eesti kunstnike ja disainerite loomingut ning toome valiku Eesti autorite loodud esemeid kohalikele elanikele lähemale.

Suure Harku valla piires, sh keskuses Tabasalus puudus seni ostukoht, kus soetada Eesti autorite, kunstnike, disainerite loomingut. Erilisemaid tooteid ostetakse sageli kingituseks, lähedastele, sõpradele, kolleegidele. Ja muidugi endale.

Peamiseks võimaluseks selliseid tooteid osta on olnud Tallinnas, kus mitmekesist valikut kodumaiseid disaintooteid pakuvad kesklinnas asuvad disainipoed. Nüüd ei pea ilmtingimata linna sõitma!

Siinses uues keskuses saame pakkuda inimestele nauditavat ostukogemust arenevas ja valgusküllases keskkonnas. Plussiks on kodulähedus ja mugav ligipääs.

Kas disainipood pakub ainult disaintooteid?

Kaasaegse disainikäsitluse järgi on toodete keskseks väärtuseks emotsioonid, mida nad inimestes tekitavad, nii neid vaadates kui kasutades.

Disainipoe väljapanekus on erilisi ehteid, rõivaid, aksessuaare, tekstiil- ja kodutooteid, kaunist keraamikat ja klaasi, kunstiteoseid ja kunstiraamatuid ning muid huvitavaid esemeid.

Mida erilist võib külastaja oodata?

Usume ja loodame, et külastajad kogevad positiivseid emotsioone, vaadates, valides ja soetades kauneid ja kvaliteetseid esemeid.

Väärib esiletoomist, et Eesti kunstnike ja disainerite kas ainueksemplaridena või väikestes kogustes valmistatud originaalsed tooted on osake Eesti kultuurist, mida soetades saab klient sellest osa.

Kes on need autorid, kelle tooteid Disainipoe lettidel leida võib?

Nimekiri on pikk ja põnev: Janika Mägi, Emma Leppermann, Made Balbat, BSURD, Waltin Disain, Stella Soomlais, Mari-Lill Pihtje, Merike Hallik, Leonardo Meigas, Eili Soon, Kadi Pajupuu, Marilyn Piirsalu, Maris Willadsen, Tiina Kaljuste, Kai Kaljo, Külliki Järvila, Viive Noor, Arro Porcelain, Elmet Treier, Maret Melder, Inga Heamägi, Lemmi Kuulberg, Greenika, Behäppi, Eesti Kunstimuuseumi raamatud ja meened jt. Valik täieneb koguaeg ning juba sellepärast tasub poest ka niisama vahepeal läbi astuda, sest kunagi ei või teada, kelle värske looming meie poes uusi omanikke ootab.

Tule, taba EESTI disaini!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.