Tabasalu keskusel on SÜNNIPÄEV!

09.10.23

Uhiuues äri-, büroo ja teeninduskeskuses avas eelmise aasta oktoobris esimesena oma uksed Tabasalu keskuse ankurrentnik SELVER. Järgemööda tegid seda samal korrusel asuvad lillepood Flores ja Benu apteek. Tabasalu keskuse B-korpusel hakkas toimetama väga populaarseks osutunud kogu ööpäev avatud 24-7 Fitness spordiklubi. Järjest avasid ka kõik muud põnevad kauplused ja teenusepakkujad. Tutvu lähemalt keskuse MAJAJUHIGA!

Tabasalu keskuses on kokku ligi 13 000 ruutmeetrit pinda, milles tegutsevad täna büroo- ja teeninduspinnad ning põnevaid maitseid tutvustav Tabasalu toidutänav. Uus keskus on andnud piirkonna ligi 15 000 elanikule ja möödasõitjale võimaluse tarbida kvaliteetseid ja vajalikke teenuseid mugavalt, kodu lähedal.

Muide, koostöös Harku valla ja Päästeametiga sai keskuse maa-alusest parklast koos Tabasalu spordikompleksi ja Meriküla õppekeskusega piirkonna kolmas ametlik varjumiskoht. Avalikud varjumiskohad on kasutatavad nii sõjalise ohu puhul kui ka suurõnnetuste või ekstreemsete ilmastikuolude korral.

Kogukonnakeskus valmis koostöös oma ala professionaalidega. Detailideni läbimõeldud planeeringud ja kvaliteetselt teostatud ehitustööd tagasid PIN Arhitektid ja Mapri Ehitus. Ligi 15 miljonit eurot maksma läinud keskuse rajamist rahastas Coop Pank. Keskuse arendaja on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisega tegelev Reterra Estate OÜ.

Tabasalu Keskuses tegutseb ka külluslik taluturg, mis meelitab kohaliku maitsva toidukraami ja käsitöötoodetega ning võimalusega soetada parimat kodumaist kaupa otse tootjatelt. Tabasalu Taluturg on avatud igal neljapäeval kell 17–19 Tabasalu Keskuse ees. Tule ja naudi turupäeva!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.