Tabasalu Keskuse juht on selgunud!

05.05.22

Tabasalu südamesse kerkivat Tabasalu Keskust hakkab 1. juunist juhtima pikaajalise kogemusega kaubandusjuht Andrus Põld. Pikemas perspektiivis hakkab Andrus Põld juhtima ja haldama kogu Tabasalu Keskuse arendaja Reterra Estate valduses olevat kinnisvara.

„Andrus on töötanud kaubandussektoris üle 20 aasta, millest suure aja on pühendanud ABC Supermarkets AS-i ja sellele kuuluva Comarketi ja Delice jaeketi juhtimisele. Tema esimene suur eesmärk Reterras on Tabasalu Keskuse käima tõmbamine, keskuse efektiivne juhtimine ning halduskorraldus. Edasiseks eesmärgiks saab kogu Reterra gruppi kuuluva kinnisvara juhtimine ja haldamine,“ kommenteeris Reterra tegevjuht Reigo Randmets.

„Reterra on kiiresti arenev, edukas eestimaine kinnisvaraettevõte julgete arenduste ja projektidega. Kohaliku elanikuna nägin võimalust panustada Tabasalu elu edendamisse,“ selgitas Andrus Põld oma otsust liituda Reterraga, „Tabasalu keskel oli pikki aastaid silma riivav tühi plats. Valmiv keskus kindlasti rikastab alevi kinnisvarakeskkonda ning meie eesmärk on muuta Tabasalu Keskus üheks olulisemaks maamärgiks ning kohalike ja lähipiirkonna elanike esmaseks valikuks.“

Erinevalt teistest Tallinna lähiasulatest on Tabasalus teenindus ja kaubanduspinda pigem vähe ja see on killustatud ning seni ei ole siin ühtegi korralikku keskust arendatud. Uue keskuse juhi sõnul vajab Tabasalu sellist kompaktset keskust, kus oleks ühe katuse alla koondatud korralik toidupood, valik kvaliteetseid restorane ja esmaseid teenuseid.

Tabasalu Keskuse peamiseks tugevuseks on teada-tuntud rentnikud, eesotsas Eesti toidukaubanduse lipulaeva Selveriga. Spordihuvilisi tervitab 24/7 Fitness klubi, kuna seni puudus Tabasalus ka kaasaegne jõusaal. Veel ühe tugevusena tõi Põld välja keskuse mugava asukoha tiheda liiklusega Klooga maantee ääres, alevi keskel. Keskus on kaasaegse disaini ja loogilise ruumiplaneeringuga, mis on oluline nii klientide kui ka rentnike vaatest.

„Oluline osa keskusest on taluturg. Tean, et Tabasalu rahvas hindab kõrgelt kodumaiste väiketootjate kaupa ja ootab korralikku turgu. Seni käisid väiketootjad oma kaupa müümas just nimelt selle platsi peal, seega on tee tuttav nii müüjale kui ostjale, taluturust saab igalaupäevane sündmus, kuhu  on põhjust ka niisama perega  mõnusale  jalutuskäigule tulla“ lisas Tabasalu Keskuse juht.

„Lisaks tahame olla hea koostööpartner rentnikele ja kogukonnale. Kuulame kogukonna soove ning arendame parima teenuste koosluse üheskoos. Kohalikud ettevõtjad on oodatud oma kontorid kolima keskuse kolmanda korruse äripindadele. Milleks sõita Tallinna vahet, raisata aega ja kütust kui kodukandis on kõik võimalused loodud?“ nentis Põld.

Andrus Põld on alates 2001. aastast töötanud kaubandussektoris, millest suure aja juhtides ABC

Supermarkets AS-i, mille peamiseks brändiks oli Comarket. Lisaks on tema osalemisel välja töötatud
Solaris ja Delice toidupoe bränd. Andrus Põld juhtis tippajal 20 kaupluse tegevust ning tema meeskonnas töötas 450 töötajat. Ligi 13 000 ruutmeetri suuruse A-energiaklassiga Tabasalu Keskuse eeldatav maksumus on 15 miljonit eurot ning hoone valmib 2022. aasta septembris. Tabasalus Kallaste tänav 7 kerkiva hoone arendajaks on Reterra Estate, arhitektideks PIN Arhitektid ning ehitajaks Mapri Ehitus.

Keskuse ankurrentnikuks saab Selveri toidupood, lisaks leiab sealt erinevad büroo- ja teeninduspinnad, väiketootjatele suunatud välituru ning mitmekülgse valikuga toidutänava. Keskuse rendipindadest üle kolmandiku on juba rentnikud leidnud.

Reterra Estate OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvara arenduse ja investeerimisega tegelev ettevõte. Ettevõtte peamised investeeringud on suunatud ärikinnisvara ja elukondliku kinnisvara arendusprojektidele Tallinnas, Tartus ja Riias.

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.