Tabasalu keskuse pakkumised!

16.05.24

Maikuu pakkumised Tabasalu keskuses

Tabasalu keskuses on mõnus paik, kus kogukod saab kokku. Keskusest leiad mitmeid erinevaid teenuseid ja põnevaid kaupluseid.

Siin on meie mai kuu parimad pakkumised, mis teevad Sinu külastuse veelgi meeldivamaks. Tule ja avasta, mida meil on pakkuda!

PlayDate Mängustuudio

Tabasalu keskuse teisel korrusel asuv muinasjutuline PlayDate Mängustuudio on ideaalne koht unustamatute sünnipäeva- või beebipidude, fotosessioonide ja muude sündmuste jaoks. Mängutoas on olemas kõik vajalik, et peod saaks peetud muretult ja stressivabalt.

Broneeri mängustuudio sünnipäeva pidamiseks mai kuu jooksul kasutades koodi „tabasalu“ ja saad 10% soodustust. Broneering peab olema tehtud enne 31.05, kuid pidu võib toimuda ka hiljem, kasvõi augusti kuus.

Broneeri mängustuudio

Berlita Bakery

Berlita Bakeryst leiad igapäevaselt müügist maitsvaid saiakesi, kooke ja minitorte, samuti ka quiche ning makroone! Valikus on lisaks ka laktoosi- ja gluteenivabad tooteid ning vegan maiustused.

Berlitas on teisipäeviti kõik tordid vitriinis 20% soodsamad ning püsiklientidele kehtib sünnipäeva pakkumine, kus kolm päeva enne ja kolm päeva peale sünnipäeva on kogu kaup 10% soodsam.

Muuda iga argipäev eriliseks ning tähista seda kui pidupäeva!

Vaata lähemalt

Avasalu heaolusaal

Avasta Avasalu heaolusaal, kus toimuvad OSHO® aktiivsed meditatsioonid, helirännakud, jooga, tantsu-, tee- ja filmiõhtud.

Mai kuu jooksul saad rentida ruumi juuni-, juuli- ja augustikuuks 20% soodsamalt!

Võta ühendust ja broneeri saal!

Ruuby elustiilipood

Ruuby elustiilipoest leiad suure valiku erinevate kaubamärkide tooteid, mis ühendavad elustiili, disaini ja sisekujunduse.

Ruubyst leiad uusi lahedaid brände nagu WPUF ja Freedom Moses, muideks, ilma nende sandaalideta on raske ühte mõnusat suve ette kujutada!

Tutvu uute brändide ja toreda kevad-suve kaubaga!

Tabasalu toidutänav

Viska kindlasti pilk peale ka Tabasalu toidutänavale – sealt leiad palju mõnusaid kõhutäisi. Eriti hea pakkumine on Pizzakioskil – ostes 2 suurt pitsat, saad kingituseks 1,5l Coca-Cola!

Taba maitseid! Tutvu majaplaaniga.

Ootame Sind Tabasalu keskuses, siit leiad mitmeid toidukohti, võimalusi sportimiseks ja lõbutsemiseks ning samuti ka ilusalonge. Tule kogu perega ja veeda üks meeldiv päev meie juures!

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.