Taskulaod – mugav lahendus ruumipuudusele!

29.07.22

Taskulaod on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle peamisteks teenusteks on laoruumide rent ja laoteenused nii eraisikutele kui ettevõtetele. Nad usuvad, et ladustamine peab olema mugav, lihtne, kiire ja meeldiv kogemus. Taskulaod on alati soojad, kuivad, valgusküllased ja valvatud.

Taskuladude tellimine võtab aega vaid paar minutit, sobiva ruumi saab broneerida kodust lahkumata ning teenus on kättesaadav igas seadmes. Ühtlasi ei nõua teenus ei tagatist ega võtmehaldust! Peaukse sissepääsu tagab määratud telefonilt kindlale telefoninumbrile helistamine. Renditava laoboksi ukse saab lukustada isikliku tabalukuga.

Laobokside suurused jäävad vahemikku 2-6m2 ning vajadusel saab erineva suurusega bokse vajaliku mahu saavutamiseks kombineerida. Minimaalseks rendiperioodiks on üks kuu ning tasuda saab ühe kuu või kvartali kaupa.

Tallinna piiril on kokku kuus laohoonet, millest seitsmes avatakse Tabasalu Keskuse parkla korrusel. Taskuladude tegevdirektor Annely põhjendab laienemissoovi järgmiselt:

’’ Soovime olla miniladude eelistatuim pakkuja Tallinnas. Tabasalu on muutunud oluliseks keskuseks Tallinna piiril ning areneb kiiresti. Hea asukohaga uus kogukonnakeskus pakub meie klientidele mugava juurdepääsu ning võimaldab mitmeid tegevusi ühildada. ’’

Taskulaod on mugav taskukohase hinnaga lahendus kodus või kontoris valitsevale ruumipuudusele!

Uuri lähemalt: www.taskulaod.ee

Liitu uudiskirjaga!

    Vajutades 'SAADA' nõustun isikuandmete töötlemise ja privaatsuspoliitikaga.